Piegāde

Ja maksājums par preci tika veikts, bet pirkums nenotika (preču trūkuma dēļ), nauda par apmaksāto preci tiks atgriezta 14 darba dienu laikā. Ja jums ir kādi papildu jautājumi par naudas atmaksu, lūdzu, rakstiet mums pa e-pastu: info@valenas.lv ,vēstulē norādot sava pasūtījuma numuru.

Piegādes veidi:

• Piegāde Omniva pakomātos

• Kurjera piegāde

• Starptautiska piegāde

Piegāde uz Omniva pakomātiem

Tiklīdz jūsu sūtījums tiks piegādāts Omniva pakomātā, jūs saņemsit paziņojumu uz mobilo tālruni, kuru norādījāt pasūtīšanas laikā. Sūtījumu varat izvēlēties 7 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas. Termināla ekrānā noklikšķiniet uz pogas "Saņemt paku" un ievadiet kodu, kuru saņēmāt savā mobilajā tālrunī vai e-pastā.

Kurjera piegāde

Piegāde ar kurjeriem Omniva visā Latvijā, izvēlieties šo piegādes veidu, ja vēlaties, lai kurjers piegādā jūsu pasūtījumu uz mājām. Preces tiks piegādātas 1-2 darba dienu laikā no brīža, kad saņemat paziņojumu par pasūtījuma pārsūtīšanu kurjeram. Kurjeri piegādā pasūtījumus iepriekš izplānotā maršrutā, tāpēc nav iespējas izvēlēties precīzu piegādes laiku. Jūs iepriekš saņemsit tālruņa atgādinājumu, ka jūsu preces ir ceļā, pēc tam ne vēlāk kā 30 minūtes pirms plānotā piegādes laika kurjers ar jums sazināsies. Preču piegāde Rīgā un tās rajonos tiek veikta darba dienās no pulksten 8:00 līdz 22:00. Uz citām pilsētām - no pulksten 8:00 līdz 18:00.

Starptautiska piegāde

Piegādi uz Lietuvu vai Igauniju veic kurjeru dienests Omniva. Pieejama piegāde pakomātos un ar kurjeru uz norādīto adresi.